Tłumacz przysięgły norweskiego Szczecin

Udostępnij znajomym...

Tlumacz24.eu oferuje profesjonalne usługi translatorskie. Zatrudniamy tłumaczy przysięgłych języka norweskiego w Szczecinie. Zajmujemy się zarówno tekstami uwierzytelnionymi, jak i zwykłymi.

Profesjonalne tłumaczenia

W branży translatorskiej bardzo ważną rolę odgrywają rzetelność oraz terminowość. I to właśnie w tych słowach można opisać działalność naszej firmy. Współpracujemy z tłumaczami przysięgłymi z języka norweskiego wpisanymi na listę Ministerstwa Sprawiedliwości. Są to specjaliści z doskonałą wiedzą językową i znajomością ważnych niuansów kulturowych. Tłumaczymy m.in.:

  • dokumenty urzędowe i samochodowe,
  • pozwy, wyroki i dokumenty prawnicze,
  • umowy,
  • dokumenty z urzędu stanu cywilnego,
  • dyplomy,
  • bilanse.

Oferujemy usługi na najwyższym poziomie. Tłumaczenia mogą być przygotowane na lub z  języka norweskiego. Zajmujemy się również tekstami zwykłymi. Pomagamy w komunikacji z kontrahentami norweskojęzycznymi, tłumaczymy dokumenty firmowe, marketingowe.

Zajmujemy się tłumaczeniami specjalistycznymi. Mogą to być treści medyczne (np. wypis ze szpitala), prawnicze, czy technologiczne. Zawsze przesyłamy wycenę. Mogą Państwo zamówić usługę w trybie ekspresowym (jeśli całość nie przekracza 5 stron i została do nas dostarczona przed godziną 12, istnieje szansa otrzymania treści już kolejnego dnia).

Zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby, które potrzebują tłumaczeń przysięgłych z języka lub na język szwedzki. Pracuje dla nas wykwalifikowany tłumacz przysięgły szczecin z innych języków.