Praca dla tłumaczy

Udostępnij znajomym...

Posiadasz doskonałe kwalifikacje językowe? Wypełnij formularz zgłoszeniowy i pochwal się swoimi osiągnięciami! Nie czekaj i dołącz do grona najlepszych tłumaczy!

Twojego języka nie ma w naszej ofercie? Nic straconego! To dlatego, że nasze biuro tłumaczeń stawia wyłącznie na najwyższą jakość. Przekonaj nas, że warto rozszerzyć naszą ofertę, a może będziesz naszym tłumaczem nr 1 dla danego języka!

Nasze biuro tłumaczeń stawia wyłącznie na najwyższą jakość, dlatego nasz zespół składa się ze starannie dobranych tłumaczy w danych językach. Przykładamy dużą uwagę do estetyki naszych tłumaczeń, w związku z czym oprócz samych kwalifikacji językowych, cenna jest również biegła znajomość programu Word. Dzięki takiemu podejściu, nie pracujemy w bezosobowym gronie kilku tysięcy osób, jak chwalą się niektóre biura tłumaczeń, ale w relatywnie wąskim gronie, w którym każdy tłumacz rozpoznawany jest przez nas indywidualnie. Takie spersonalizowane podejście pozwoliło nam na zbudowanie dobrze zgranego i zadowolonego ze swojej pracy zespołu. Wszystkich chętnych zapraszamy do dołączenia do naszego biura tłumaczeń!

Obecnie poszukujemy tłumacza przysięgłego:

Data dodania: 22.09.2020

Obecnie nasze biuro tłumaczeń poszukuje do zespołu w Szczecinie i Warszawie tłumaczy:

  • tłumacz przysięgły języka niemieckiego
  • tłumacz przysięgły języka ukraińskiego
  • tłumacz przysięgły języka rosyjskiego

Uważasz, że posiadasz bardzo dobre kwalifikacje tych językach? Chcesz dołączyć do najlepszych? Zatem nie czekaj, wypełnij formularz zgłoszeniowy i przyłącz do naszego biura tłumaczeń.

Data dodania: 15.08.2020

Obecnie biuro tłumaczeń tlumacz24.eu kompletuje nowy zespół i w związku z powyższym poszukujemy do naszego biura tłumaczeń w Szczecinie tłumaczy:

  • tłumacz języka niemieckiego

Uważasz, że posiadasz bardzo dobre kwalifikacje tych językach? Chcesz dołączyć do najlepszych? Zatem nie czekaj, wypełnij formularz zgłoszeniowy i przyłącz do naszego biura tłumaczeń.