Tłumacz przysięgły duńskiego Gdańsk

Udostępnij znajomym...

Tłumacz przysięgły języka duńskiego Gdańsk to oferta dla osób, które potrzebują usług na najwyższym poziomie. Tworzymy specjalistyczne centrum językowe, współpracując z doświadczonymi specjalistami z uprawnieniami. Są to osoby wpisane na listę Ministerstwa Sprawiedliwości. Zaawansowana znajomość technik i niuansów sztuki translatorskiej pozwala nam na rzetelne przygotowanie treści z różnych dziedzin. Co więcej, dokładnie wiemy, w jakiej formie powinny być przygotowane konkretne dokumenty urzędowe w języku duńskim. Dzięki temu jesteśmy w stanie dostarczyć pisma spełniające wszystkie wymagania zagranicznych jednostek administracyjnych.

Tłumacz przysięgły Gdańsk zajmuje się tłumaczeniem zarówno na język duński, jak i z języka duńskiego. Nie ma przy tym znaczenia branża oraz tematyka. Mogą to być dokumenty z urzędów stanu cywilnego, wypisy ze szpitala, certyfikaty i dyplomy potrzebne w procesach rekrutacyjnych lub przy nostryfikacji dyplomów, czy pisma procesowe.

Przed realizacją zlecenia wysyłamy klientom dokładną wycenę. Dbamy o to, by każda treść była dopracowana w najmniejszym szczególe. To jednak nie wszystko. Nasi wykwalifikowani tłumacze podejmują się także tłumaczeń ustnych, symultanicznych. Stanowią zatem nieocenioną pomoc podczas spotkań z kontrahentami lub potencjalnymi partnerami biznesowymi.