Tłumacz przysięgły norweskiego Gdańsk

Udostępnij znajomym...

Tlumacz24.eu to profesjonalne biuro tłumaczeń działające w różnych miastach całej Polski. W naszym oddziale w Gdańsku zatrudniamy tłumaczy przysięgłych języka norweskiego. Zajmujemy się zarówno dokumentami uwierzytelnionymi, jak i zwykłymi.

Tłumaczenia norweskie na najwyższym poziomie

Praca w branży translatorskiej to zajęcie dla osób dokładnych, rzetelnych i solidnych. Doskonale wiemy, że oprócz znajomości słownictwa i zasad gramatycznych liczy się także dostrzeganie niuansów kulturowych. Tak pracujemy w przypadku tłumaczeń na język i z języka norweskiego. Realizujemy m.in. tłumaczenia:

  • dokumentów urzędowych i samochodowych,
  • wyroków sądowych, pozwów,
  • dyplomów.

Wszystkie tłumaczenia urzędowe są przygotowane przez specjalistów z kwalifikacjami, wpisanych na listę Ministerstwa Sprawiedliwości. Co więcej, zajmujemy się także tłumaczeniami zwykłymi, firmowymi, marketingowymi. Przed przyjęciem zlecenia przedstawiamy dokładną wycenę. Na Państwa życzenie treści tłumaczone na język norweski i z języka norweskiego realizujemy w trybie ekspresowym (jeśli całość nie przekracza 5 stron i została do nas dostarczona przed godziną 12, to otrzymają Państwo treści jeszcze tego samego dnia).

Wszystkich szukających rzetelnych usług translatorskich zapraszamy do kontaktu. Zapewniamy, że nasze treści spełnią Państwa oczekiwania. Język norweski to nie jedyna propozycja. Pracuje dla nas także doświadczony tłumacz przysięgły Gdańsk z innych języków.