Tłumacz przysięgły szwedzkiego Gdańsk

Udostępnij znajomym...

Tlumacz24.eu to profesjonalne biuro tłumaczeń działające w różnych miastach Polski, zapewniające usługi na najwyższym poziomie. W naszym oddziale w Gdańsku zatrudniamy tłumaczy przysięgłych języka szwedzkiego.

Tłumaczenia zwykłe i uwierzytelnione

Realizujemy tłumaczenia szwedzkie zwykłe i uwierzytelnione. Tłumaczymy m.in.:

  • dokumenty urzędowe i samochodowe,
  • oficjalne pisma sądowe,
  • dyplomy i certyfikaty.

W przypadku tekstów uwierzytelnionych zlecenia zawsze przygotowują osoby z odpowiednimi kwalifikacjami, wpisane na listę Ministerstwa Sprawiedliwości.

Szwedzkie tłumaczenia na najwyższym poziomie

Wieloletnia praca w branży translatorskiej pozwoliła nam stworzyć praktyki, dzięki którym dostarczamy teksty na najwyższym poziomie. Nasi specjaliści to osoby z bogatą wiedzą językową. Doskonale wiemy, jakie wymagania powinny spełniać oficjalne pisma honorowane przez zagraniczne urzędy. Tłumaczymy treści specjalistyczne, związane z medycyną, prawem, czy technologią. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych.

Zawsze przesyłamy kompleksową wycenę. Na Państwa życzenie treści tłumaczone na język szwedzki i z języka szwedzkiego realizujemy w trybie ekspresowym (jeśli całość nie przekracza 5 stron i została do nas dostarczona przed godziną 12, istnieje szansa otrzymania treści kolejnego dnia roboczego).

Wszystkich szukających rzetelnych usług translatorskich zapraszamy do kontaktu. Język szwedzki to nie jedyna propozycja. Pracuje dla nas także doświadczony tłumacz przysięgły Gdańsk z innych języków.