Tłumacz przysięgły szwedzkiego Szczecin

Udostępnij znajomym...

Tlumacz24.eu to biuro zapewniające usługi na najwyższym poziomie. W naszym oddziale w Szczecinie zatrudniamy najlepszych tłumaczy przysięgłych szwedzkiego. Są to osoby, które uzyskały kwalifikacje i zostały wpisane na listę Ministerstwa Sprawiedliwości.

Tłumaczenia szwedzkie – przysięgłe i zwykłe

Współpracujemy z doświadczonymi tłumaczami szwedzkimi z bogatą wiedzą językową oraz znajomością niuansów kulturowych. Przygotowujemy m.in. tłumaczenia:

  • dokumentów urzędowych i samochodowych,
  • wyroków sądowych, pozwów,
  • dokumentów z urzędu stanu cywilnego,
  • dyplomów,
  • bilansów.

Oprócz tego realizujemy teksty zwykłe, np. pomagamy w komunikacji z kontrahentami mówiącymi po szwedzku lub opracowujemy treści typowo marketingowe. Staramy się maksymalnie rozszerzać ofertę, dlatego nie odrzucamy trudnych treści medycznych, prawniczych lub technicznych, tylko realizujemy je z największą uwagą.

Przed przyjęciem każdego zlecenia przedstawiamy Państwu dokładną wycenę oraz termin realizacji. Na Państwa życzenie treści tłumaczone na język szwedzki i z języka szwedzkiego realizujemy w trybie ekspresowym (jeśli całość nie przekracza 5 stron i została do nas dostarczona przed godziną 12, istnieje szansa otrzymania treści już kolejnego dnia roboczego).

Zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby poszukujące tłumaczeń na najwyższym poziomie. Zapewniamy, że nasi tłumacze przysięgli z języka szwedzkiego staną na wysokości zadania. Pracuje dla nas także doświadczony tłumacz przysięgły Szczecin z innych języków.