Tłumacz przysięgły francuski Warszawa

Udostępnij znajomym...

Tłumacz przysięgły francuski Warszawa – to jedna z wielu usług naszego centrum lingwistycznego. Naszym celem jest dostarczanie klientom treści najwyższej jakości, zgodnych ze wszystkimi standardami zaawansowanej sztuki translatorskiej. Dzięki wykwalifikowanej kadrze, to zadanie jest realizowane w pełni profesjonalnie. Współpracujemy ze specjalistami, którzy mają odpowiednie uprawnienia i zostali wpisani na listę Ministerstwa Sprawiedliwości. Zajmujemy się tłumaczeniem:

  • dokumentacji medycznej, np. historii choroby pacjenta, wypisów ze szpitala,
  • dokumentacji urzędowej, w tym aktów urodzenia, zgonu, ślubu,
  • dokumentacji prawniczej, np. pozwów sądowych, pism procesowych, wezwań do zapłaty różnorodnych należności finansowych,
  • dokumentów wymaganych przy nostryfikacji dyplomów.

Każdy tłumacz przysięgły języka francuskiego Warszawa dba o to, by dostarczyć klientom treści na najwyższym poziomie w wyznaczonym terminie. Przed realizacją konkretnego zlecenia przygotowujemy dokładną wycenę. Tłumacz przysięgły Warszawa zajmuje się treściami tłumaczonymi zarówno na język francuski, jak i z języka francuskiego.

Aby spełniać oczekiwania klientów, przygotowaliśmy szeroki zakres usług. Oferujemy także tłumaczenia ustne, np. symultaniczne podczas konferencji lub w trakcie spotkań biznesowych. Co więcej, można nam zlecić przygotowanie tłumaczeń w języku angielskim, szwedzkim, norweskim, czy duńskim.