Tłumacz przysięgły włoskiego Warszawa

Udostępnij znajomym...

Tłumacz przysięgły języka włoskiego Warszawa w centrum lingwistycznym tlumacz24.eu to zespół 150 specjalistów, których nazwiska wpisane są do rejestru Ministerstwa Sprawiedliwości. W połączeniu z najlepszymi kwalifikacjami i wieloletnim doświadczeniem świadczymy usługi najwyższej jakości, dostarczając jednolite, spójne i bezbłędne tłumaczenia. Jako tłumacz przysięgły włoski Warszawa żadna, nawet najbardziej specjalistyczna tematyka nie jest dla nas przeszkodą.

Tłumacz przysięgły języka włoskiego Warszawa – centrum lingwistyczne tlumacz24.eu

Rzetelne tłumaczenia na język włoski i z języka włoskiego Warszawa to wypadkowa najlepszych kompetencji i dokładności, które pozwalają nam świadczyć najlepsze usługi. Działamy w zakresie takich dokumentacji, jak:

  • prawnicza – pozwy, pisma procesowe, wezwania,
  • medyczna – wypisy ze szpitala, historia leczenia,
  • biznesowa – kontrakty, umowy,
  • księgowa – sprawozdania, bilanse,
  • urzędowa – akty notarialne, ślubu, zgonu.

Działając jako tłumacz przysięgły Warszawa, wykonane tłumaczenia zawierają oświadczenie tłumacza o zgodności, jego podpis oraz są opatrzone pieczęcią urzędową.

Nasza oferta to nie tylko praca z dokumentami jako tłumacz przysięgły języka włoskiego Warszawa, lecz także tłumaczenia ustne, symultaniczne, które są nieocenioną pomocą podczas ważnych spotkań czy konferencji.