Tłumacz przysięgły francuski Wrocław

Udostępnij znajomym...

Centrum lingwistyczne tlumacz24.eu współpracuje z doświadczonymi specjalistami w zakresie tłumaczeń uwierzytelnionych. Są to osoby, które mają odpowiednie uprawnienia i zostały wpisane na listę Ministerstwa finansów. Tłumacz przysięgły języka francuskiego Wrocław to tylko jedna z wielu naszych propozycji w zakresie zaawansowanej sztuki translatorskiej. Przygotowujemy treści z różnych branż, dlatego mogą Państwo zamówić u nas tłumaczenia:

  • dokumentacji medycznej, np. historii choroby pacjenta, wypisów ze szpitala,
  • dokumentacji urzędowej, w tym aktów urodzenia, zgonu, ślubu,
  • dokumentacji prawniczej, np. pozwów sądowych, pism procesowych, wezwań do zapłaty różnorodnych należności finansowych,
  • sprawozdań finansowych, bilansu,
  • umowy spółki, odpisu z KRS
  • dokumentów wymaganych przy nostryfikacji dyplomów.

Tłumacz przysięgły Wrocław tłumaczy treści zarówno z języka francuskiego, jak i na język francuski. Są to treści przetłumaczone zgodnie z najwyższymi standardami i w odpowiedniej formie honorowanej przez urzędy.

Przed realizacją każdego zlecenia przesyłamy klientom pełną wycenę. Dbamy o to, by teksty były bezbłędne i przygotowane w odpowiednim, ustalonym wcześniej terminie. Oferujemy także tłumaczenia ustne. Z takich usług mogą Państwo skorzystać np. podczas konferencji naukowych lub ważnych spotkań biznesowych. Co więcej, można nam zlecić przygotowanie tłumaczeń w języku angielskim, szwedzkim, norweskim, czy duńskim.